Favbet Ліга. «Колос» – «Динамо» – 0:3. Звіт про матч

Обидві команди підходили до очного протистояння без турнірної мотивації, вирішивши свої завдання - «Динамо» стало чемпіоном, а «Колос» забезпечив собі участь у єврокубках на наступний сезон. Щоправда, ковалівці мали за плечима вражаючу серію з дев'яти матчів без поразок і явно не хотіли її переривати.

З перших хвилин динамівці, які розглядають останні матчі через призму підготовки до фіналу Кубка України проти луганської «Зорі», пішли вперед. Щоправда, спроби Попова, Родрігеса та Бєсєдіна в перші 20 хвилин гри успіхом не увінчалися - м'яч уперто летів повз рамку воріт.

VAS-7298

Утім, господарі також не мали наміру відсиджуватися в обороні й хотіли порадувати яскравою грою вболівальників, які прийшли підтримати команду на трибуни стадіону. Але «біло-сині» не дали супернику можливості особливо розвернутися на своїй половині, мінімізувавши небезпеку біля володінь Бущана.

VAS-7320

У той же час біля чужих воріт підопічні Мірчі Луческу активізувалися ближче до завершення тайму. І якщо після удару Караваєва свою команду врятував голкіпер, а Родрігес пробив поруч зі стійкою, замикаючи навіс із правого флангу, то перед самим свистком на перерву м'яч усе ж залетів до сітки воріт господарів. Динамівці розіграли класну комбінацію, буквально «запаморочивши» голови захисникам, і після пасу в дотик від Караваєва до воріт вискочив Гармаш та перекинув голкіпера, який кинувся в ноги, - 1:0.

VAS-7311

Після перерви динамівці посилили тиск, застосовуючи зокрема й високий пресинг, і доволі швидко подвоїли свою перевагу. Бєсєдін заробив штрафний удар метрах у 25-ти від воріт, до м'яча підійшов Шапаренко та відправив «круглого» точно в дев'ятку воріт - 2:0.

VAS-7293

А до розгромного рахунок довів Миколенко. Після подачі з кутового голкіпер зіграв на виході та вибив м'яча за межі штрафного майданчика, Віталій зіграв на підбиранні та зльоту метрів із 23-х пробив точно в кут - 3:0.

VAS-7454

Футболісти «Колоса», не в змозі досягти успіху у створенні, частенько переходили на грубість та йшли в жорсткі зіткнення з динамівцями. На щастя, обійшлося без травм, але кілька разів за здоров'я «біло-синіх» довелося понервувати. Підопічні же Мірчі Луческу, граючи у своє задоволення, були близькі до того, щоб забити й четвертий м'яч, але воротар парирував удар Циганкова, а Бєсєдін, зігравши на добиванні, не зміг поцілити в рамку воріт.

VAS-7370

У підсумку «Динамо» завершило чемпіонат розгромною перемогою - 3:0. «Біло-сині» наразі забили більше за інших команд (59 м'ячів) та пропустили менше за інших (лише 15 голів), тим самим лише підтвердивши звання найкращої команди України в сезоні 2020/2021.