Екскурсія стадіоном «Динамо» імені Валерія Лобановського для студентів

Екскурсія стадіоном «Динамо» імені Валерія Лобановського для студентів

У суботу, 16-го грудня, на стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського завітали гості.

Екскурсію домашньою ареною «біло-синіх», що носить ім’я легендарного українського тренера, влаштували для студентів столичного КНУ ім. Тараса Шевченка.

Студенти побували на багатьох локаціях стадіону, змогли доторкнутись до історії нашого клубу та поринути в атмосферу клубного життя. Прогулянка стадіоном традиційно взяла початок біля пам’ятника легендарному Метру Валерію Васильовичу Лобановському. Продовжилася прогулянка через знамениту колонаду територією стадіону. Незабаром присутні потрапили до Музею історії «Динамо», де дізналися про найгучніші перемоги та досягнення команди різних поколінь та мали можливість на власні очі побачити трофеї, завойовані киянами, та інші пам’ятні відзнаки.

Студенти також побували у гостьовій VIP-ложі стадіону, де під час домашніх поєдинків динамівців за грою команди спостерігають почесні гості, та у конференц-залі, де проходять післяматчеві пресконференції наставників команд, зустрічі уболівальників із футболістами та інші важливі клубні заходи. До чаші самого стадіону гості потрапили через тунель, де розташовані роздягальні команд. Локація біля футбольного поля їм дуже сподобалася. Тут, а також на усіх локаціях, де вони мали змогу побувати, студенти зробили чудові фото, які ще довго нагадуватимуть їм про сьогоднішню подію.