Едуардо Герреро взяв участь у товариському матчі Панами зі США

Форвард київського «Динамо» Едуардо Герреро провів свій черговий матч за національну збірну Панами.

У товариському матчі у місті Остін, штат Техас, Панама зустрілася зі збірною США та поступилася з рахунком 0:2.

На 49-й хвилині спрацювала звʼязка гравців «Мілана»: після передачі Пулішича голом відзначився Юнус Муса. А на четвертій компенсованій до матчу хвилині гол забив форвард ПСВ Рікардо Пепі.

24-річний динамівець Герреро вийшов у стартовому матчі та провів на позиції центрфорварда у грі 69 хвилин, після чого був замінений на Хосе Фахардо. Едуардо отримав одну з найкращих оцінок за матч серед гравців своєї збірної. Для нього цей матч став 15-м у складі національної команди, на рахунку форварда один гол.

15 жовтня (16 жовтня о 2:30 за київським часом) Панама проведе другий товариський матч – на виїзді проти Канади.