ДЮФЛУ. U17. «Динамо» - «Чорноморець» - 6:0 (+ВІДЕО)

Найстарша вікова категорія U17 грає вже за правилами дорослого футболу - тайми тривають по 45 хвилин. На відміну від академічної групи “Динамо” U15, яка у своєму суботньому матчі з одеськими однолітками забила 7 м’ячів у першому таймі, підопічні Юрія Дмитруліна та Віктора Мороза більшість своїх голів залишили на другу половину гри. У підсумку “Чорноморець” був розгромлений із рахунком 6:0!

“Біло-сині” намагалися досягти мети, розігруючи широкі атаки та розтягуючи оборону суперників. Кілька разів перевіривши реакцію воротаря одеситів на старті поєдинку, динамівці вийшли вперед на 30-й хвилині. Пастух закинув м’яч до штрафного на Давлатова, який обіграв воротаря, але поступився у запеклій боротьбі з захисниками “Чорноморця” - гольову крапку в моменті поставив Анікєєв.

Значно успішніше динамівці реалізували свої шанси після перерви: Уваров забив другий м’яч киян на 56-й хвилині, використавши вихід один на один і перекинувши голкіпера “Чорноморця”. А у наступній атаці Пастух збільшив перевагу “Динамо”, відзначившись точним ударом під дальню стійку з 11-метрової дистанції.

У фінальному відрізку матчу кияни “біло-сині” забили ще тричі. Мельниченко потужно та точно пробив з-за меж штрафного, а через три хвилини Уваров реалізував вихід один на один. Підсумковий рахунок 6:0 встановив Чубатий, на 85-й хвилині відправивши у дальню “дев’ятку” воріт “Чорноморця” розкішний м‘яч після удару з кута штрафного.

ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U17

«Динамо» - «Чорноморець» - 6:0 (1:0)

10.10.2020. ДЮФШ “Динамо”, Нивки

Склад “Динамо”: 13. Кочерга, 2. Єременко (4. Ромасюк, 64), 16. Канаєв, 6. Анікєєв (21. Федоренко, 75), 17. Чубатий, 3. Волковицький (5. Кілєвий, 46), 19. Пастух, 8. Мельниченко (9. Цілик, 82), 14. Приходько (7. Білоусов, 70), 11. Горбач (18. Уваров, 46), 10. Давлатов (23. Магаляс, 78).

Голи: Анікєєв (30), Уваров (56, 82), Пастух (57), Мельниченко (79), Чубатий (85).

Підсумки результативного матчу в коментарі “Динамо Київ TV” підбив автор дубля Артур Уваров: