ДЮФЛУ U-16. 6-й тур. «Динамо» – «Зоря» – 9:0

Героєм зустрічі став Ілля Зубков, який забив перший і, як виявилося, переможний гол у поєдинку, а потім оформив хет-трик. До перерви у воротах луганчан побувало лише два м'ячі – другий на рахунку Богдана Винниченка.

У другому таймі гості повністю розклеїлися. Сергій Косовський, Ренат Мочуляк, Ярослав Гайдук, Максим Радченко та Ілля Терещенко своїми голами принесли «біло-синім» на даний момент найбільшу перемогу в сезоні.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/2014. U-16. Вища ліга. Група 2. 6-й тур

«Динамо» (Київ) – ДЮФШ ФК «Зоря» (Луганськ) – 9:0

«Динамо»:
1.Кобель (12.Санжаревський, 71), 2.Ярмоленко, 3.Мазур (14.Нелюбін, 41), 4.Єдинак, 5.Гайдук, 6.Бабан (16.Шпирка, 62), 7. Смирний (13.Косовський, 41), 8.Бачинський (15.Мочуляк, 41), 9.Винниченко (17.Радченко, 66), 10.Шарило (18.Терещенко, 54), 11.Зубков.

Голи: Зубков (9, 43, 65), Винниченко (24), Косовський (51), Мочуляк (59), Гайдук (62), Радченко (74), Терещенко (77).

Після шести турів на рахунку «біло-синіх» чотири перемоги, одна нічия та одна поразка за різниці м'ячів 18-4.

Турнірне становище лідерів: «Шахтар» (Донецьк) – 16, «Динамо» (Київ) – 13, «Іллічівець» (Маріуполь) – 11, «Металіст» (Харків) – 10.

У сьомому турі на команду Юрія Дмитруліна чекає виїзд до Харкова на гру з місцевим УФК.