ДЮФЛУ. U15. «Динамо» - «Чорноморець» - 7:0 (+ВІДЕО)

Підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка розгромили суперників із рахунком 7:0, причому остаточний результат динамівці оформили ще до перерви: Влад Калин вивів киян уперед, а згодом оформив хет-трик, тоді як на рахунку Матвія Пономаренка - покер у цьому матчі!

Голи у виконанні гравців “Динамо” були на будь-який смак: чудово взаємодіяла зв'язка Калин-Пономаренко. Калин відзначився влучним ударом з гострого кута після того, як його на ударну позицію вивів Пономаренко, а також влучним пострілом з-за меж штрафного. Сьомий гол у матчі Владислав поклав у сітку воріт “Чорноморця” також після асисту Пономаренка, який увірвався до штрафного, обіграв воротаря та віддав розрізну передачу на партнера.

А Пономаренко, у свою чергу, забивав після помилки суперників у їх штрафному, ефектним ударом через себе та ударом із дальньої дистанції. Четвертий свій м’яч Матвій відправив у ворота головою після подачі кутового.

У другому таймі (нагадаємо, у даній віковій категорії тайми тривають 35 хвилин) динамівці, посилені свіжими гравцями, що виходили на заміни, продовжили контролювати хід гри, комбінувати в атаці та створили низку моментів біля воріт “Чорноморця”. Однак збільшити гольове досягнення першого тайму нашій команді не вдалося - 7:0!

ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U15

«Динамо» - «Чорноморець» - 7:0 (7:0)

10.10.2020. ДЮФШ “Динамо”, Нивки

Склад “Динамо”: 1. Микитенко (12. Кіблицький, 51), 17. Нестеренко, 18. Захарченко, 4. Кусий, 3. Кузьменко, 14. Іщенко (15. Сумка, 51), 7. Осипенко (6. Хмельовський, 46), 19. Пашко (9. Задорожний, 54), 22. Шевченко (20. Лемішко, 55), 21. Калин (8. Подейко, 46), 11. Пономаренко (10. Лобко, 46).

Голи: Калин (12, 15, 34), Пономаренко (17, 19, 23, 29).

Після матчу старший тренер команди Олексій Дроценко та його вихованці нападник Матвій Пономаренко та захисник Ярослав Кузьменко розповіли “Динамо Київ TV”, що стоїть за таким гольовим здобутком динамівців: