ДЮФЛУ (U-15). 3-й тур. «Динамо» – «Карпати» – 1:2

Перемога в цьому поєдинку давала динамівцям можливість поборотися за бронзові нагороди нинішнього сезону ДЮФЛУ у своїй віковій категорії.

Не дивно, що кияни почали активніше. Вже на перших хвилинах «біло-сині» створили кілька небезпечних епізодів біля воріт суперника, однак воротар гостей проявив себе з найкращого боку. Але на 12-й хвилині й він був безсилис. Після навісу з кутового захисник нашого клубу Олександр Борщов виявився найспритнішим на ближній стійці опонентів та головою переправив м'яча у ворота  1:0!

Надалі динамівці продовжували контролювати м'яча, однак на 23-й хвилині під час однієї з контратак гостям вдалося зрівняти рахунок. Ще за сім хвилин вони забили й другий гол.

Після перерви підопічні Павла Невєрова влаштували справжню облогу воріт суперника, однак воротар «біло-зелених» цього вечора був на висоті.

У підсумку 1:2  львів'яни змогли вичавити максимум зі своїх моментів та переграти динамівців.

Після двох поразок поспіль наші юні гравці, на жаль, опинилися на останньому місці групи «Б» та тепер зіграють у матчі за 7-8 місце з аутсайдером квартету «А».

Матч відбудеться 27-го червня о 10:00 в с. Щасливе.