ДЮФЛУ. U14. Фінальний турнір. 2-й тур. «Скала» - «Динамо» - 0:1

Зі стартових хвилин ініціативою заволоділи динамівці, які почали створювати напругу біля воріт суперника.

Лише ближче до середини першої 35-хвилинки гравці «Скали» відвели гру від своїх воріт. Утім, наприкінці тайму динамівці знову мали кілька чудових нагод, аби відкрити рахунок, в одному з епізодів після розіграшу кутового м’яч навіть влучив у поперечину. Проте, до перерви на табло збереглися нулі.

У другому таймі «біло-сині» теж із перших хвилин вдалися до високого пресингу. Гольовий момент виник після активної гри Зоренка, який відібрав м’яч на підступах до чужого штрафного майданчика та заробив корнер. Після навісу від кутового прапорця на ближню стійку м’яч у власні ворота зрізав Никифоряк.

У заключні хвилини динамівці мали кілька стовідсоткових можливостей аби забити ще, проте рахунок так і зберігся мінімальним до фінального свистка.

Здобувши 6 очок у двох турах, «Динамо» впевнено очолило свою групу. Свій заключний матч у групі динамівці зіграють у понеділок, 17 червня, о 18:00. Суперником команди Олексія Дроценка у цій грі буде «Дніпро».