ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U14. «Динамо» - ОК ім. Піддубного - 2:0

У матчі 10-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ динамівці зіграли в київському дербі проти команди Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Із перших хвилин підопічні Артема Яшкіна та Віктора Мороза заволоділи ініціативою, яку доволі швидко втілили в забитий гол. На 5-й хвилині Романюк отримав передачу у штрафному майданчику, підлаштувався та пробил під голкіпером – 1:0.

Довго рахунок тримався мінімальним, і лише на останніх хвилинах зустрічі «біло-синім» вдалося його подвоїти. Меньшиков своїми активними діями змусив помилитися воротаря та захисників суперника, м’яч відскочив до Мурадяна, який зручно викотив на Богомолова – останньому залишалося не влучити в захисника, який стояв на лінії воріт.

У підсумку, перемога «Динамо» – 2:0, і наша команда з першого місця виходить до наступного етапу Еліт-ліги.