Друга перемога «Динамо» U13 на Utmost Cup-2021

Слідом за розгромом «Зірки» з Кропивницького (5:0) підопічні Артема Яшкіна впевнено розібралися й із луцькою «Волинню». Ударними виявилися дві хвилини в середині першого тайму. Відкрити рахунок удалося після пострілу Мурадяна з-за меж штрафного майданчика - м'яч зачепив спину партнера та залетів у ворота. А буквально за кілька десятків секунд перевагу подвоїв Рибак, замкнувши простріл із правого флангу.

Динамівці продовжували атакувати багато й натхненно, але м’яч ще лише одного разу побував у воротах. І знову гольова атака розвивалася на правому фланзі, звідки пішла подача до штрафного майданчика, і Богомолов із району 11-метрової позначки пробив повз воротаря.

Свій наступний поєдинок «біло-сині» проведуть у четвер, 20 травня, проти одеського «ДЮСШ-11-Чорноморець».

«Динамо» (Київ) – «Волинь» (Луцьк) – 3:0

«Динамо»: Голенков, Коновалов, Чубатюк, Петрушка, Мурадян, Люсін, Рибак, Андрейко, Сидоренко, Меньшиков, Мартинюк.

На заміну виходили: Дяченко, Ткачук, Патієнко, Богомолов, Перкатюк.

Голи: Мурадян (18), Рибак (19), Богомолов (46).