Динамівці у складах своїх збірних

У середу, 2 квітня, в Європі був великий футбольний день. Низка збірних провела офіційні (відбір Євро-2004) та товариські матчі.

Україна – Латвія – 1:0.
Єдиний гол з пенальті на 81-й хвилині провів Максим Калиніченко. У грі взяли участь семеро київських динамівців. Голкіпери Шовковський та Рева зіграли по тайму, оборонці Федоров і Дмитрулін були замінені на 67-й та 46-й хвилинах відповідно, хавбек Гусин відіграв увесь перший тайм. Несмачний зіграв усі 90 хвилин, а ветеран Головко вийшов на поле після перерви.

* * *

Молодіжна збірна України перемогла за рахунком 2:0 латвійських однолітків. З динамівців на поле виходили Ярмаш (45 хвилин), Милевський (90), Пучков (90), Оберемко (90), Яценко (90).

Білорусь – Узбекистан – 2:2.
На поле в складі кожної з команд виходили Валентин Белькевич та Максим Шацьких. Білорус відіграв другий тайм і відмітивсь гольовою передачею, а узбекський голеадор був замінений на 54-й хвилині. Півоборонця Олександра Хацкевича не було включено навіть до заявки.

Хорватія – Андорра – 2:0.
Чудовою грою проти бельгійців Йєрко Лєко отримав кредит довіри від хорватського керманича і провів на полі весь матч.

Естонія – Болгарія – 0:0.
Лідер болгарів Георгій Пеєв провів на полі весь матч, але так і не зміг допомогти святкувати перемогу своїй збірній.

Угорщина – Швеція – 1:2.
Угорці програли важливий матч шведам. Ласло Боднар вийшов на поле на 61-й хвилині замість Урбана.