Динамівці у своїх національних збірних

У середу в Європі був великий футбольний день – національні збірні проводили товариські матчі. У деяких з них зіграли і динамівці.

Туреччина – Україна – 0:0
У цьому двобої взяли участь усі київські динамівці, яких викликав Леонід Буряк до табору збірної України.
Олександр Шовковський провів на полі перший тайм, зіграв упевнено та надійно;
Андрій Несмачний (90 хвилин) - був одним з найкращих, тричі небезпечно погрожував воротам Рушту;
Олександр Радченко - (27 хвилин, вийшов на заміну)
Юрій Дмитрулін - (72 хвилини, був замінений) зіграв на позиції центрального оборонця;
Сергій Федоров (88 хвилин, був замінений) - упорався з опікою грізного Ільхана Мансиза;
Андрій Гусин (82 хвилини, був замінений) - тричі рятував збірну України у своїй штрафній;

Болгарія – Угорщина
За рахунку 1:0 на користь болгар матч було перервано через незадовільні погодні умови (гра тривала 45 хвилин). Георгій Пеєв вийшов у основі збірної Болгарії, був активний і міг відзначитись, але Габор Кирай відбив його сильний удар;
Ласло Боднар на поле не виходив;

Румунія – Словаччина – 2:1
Тіберіу Гіоане не було навіть серед запасних;

Хорватія – Польща – 0:0
Йєрко Лєко вийшов на заміну замість Ігоря Тудора на 63-й хвилині. Лєко міг стати героєм зустрічі, але його потужний удар з 20-ти метрів прийшовся у штангу;

Білорусь
Олександр Хацкевич і Валентин Белькевич взяли участь у двохденному тренувальному зборі білоруської “репрезентації”. Закінчився збір двосторонньою грою умовних команд “Основа” та “Резерв”. Динамівці зіграли усі 90 хвилин за “Основу”, яка і перемогла 2:1.