«Динамо» U19 мінімально поступилося в контрольному матчі «Десні» U19

У попередніх контрольних зустрічах підопічні Ігоря Костюка зіграли внічию з представником другої ліги – «Лівим берегом» (2:2), після чого перемогли юніорів «Колоса» (4:1).

Суперником «Динамо» U19 у сьогоднішньому матчі виступила юнацька команда чернігівської «Десни», яку «біло-сині» приймали на домашній базі у Віті-Литовській.

Динамівці розпочали матч із активних атакуючих дій, і вже на 8-й хвилині повели в рахунку. Царенко здійснив прохід по правому флангу та прострілив у центр, звідки Скрипник пробив спочатку у воротаря, але потім вдало зіграв на добиванні – 1:0.

Після забитого м’яча кияни продовжили грати першим номером, проводячи атаки здебільшого правим флангом і центром, і створили ще ряд відмінних моментів для взяття воріт – зокрема, два шанси змарнував Горбач. Спочатку удар Ігоря парирував голкіпер «Десни», а згодом нападнику завадив рикошет. Окрім того, двічі головою пробивав Самба Діалло – трохи неточно, а Назар Волошин не зміг реалізувати вихід один на один.

У другому таймі, коли склад «Динамо» змінився майже повністю (усі 90 хвилин відіграв лише Філатов), гравці «Десни» почали частіше нав’язувати боротьбу динамівцям і потурбували Ігнатенка потужним ударом – голкіпер зреагував на цей постріл. А ось у фінальному відрізку матчу гостям вдалося двічі вразити ворота «Динамо» – на 75-й хвилині прямим ударом зі штрафного в обвід стінки, а через кілька хвилин – в результаті контратаки.

«Біло-синіх» знову підвела реалізація: Кирило Попов, якого двічі виводили на ударну позицію, пробивав неточно, а ще в одному перспективному виході програв боротьбу захисникам.

У підсумку – 2:1 на користь юнаків чернігівської «Десни».

Контрольний матч

«Динамо» U19 – «Десна» U19 – 1:2 (1:0)

17.07.2021. Віта-Литовська, НТБ «Динамо»

Стартовий склад «Динамо»: Тугай – Малиш, Боль, Філатов, Бенедюк – Яцик (к), Царенко, Скрипник, Н.Волошин, Самба – Горбач.

На заміни виходили: Ігнатенко, Чернишов, Танчак, Протасевич, Подоляк, Бузас, Поляков, Уваров, Слесар, Попов.

Голи: Скрипник (7) – №5 (75), №11 (82).

Попереджені: Подоляк (84), Попов (90).