«Динамо» U16 зустрінеться з «Шахтарем» у фіналі Зимового Кубка ДЮФЛУ

У першому півфіналі “Шахтар” з мінімальним рахунком переміг “Дніпро” - 1:0.

У другому півфіналі команді київського “Динамо” протистояв ФК “Львів”. Основні події на полі розгорнулися після перерви. Після першого тайму без голів у другому “біло-сині” влаштували справжній голепад, забивши чотири м’ячі без відповіді у ворота львів’ян.

Відкрив рахунок на 42-й хвилині Скрипник. Мінімальна перевага в один м’яч зберігалася досить довго, після чого з 66-ї по 78-му хвилину динамівцям вдалася ударна 12-хвилинка, під час якої вони тричі вразили ворота гостей. Голи забивали Попов, Трикоз та Опанасенко.

Здолавши однолітків із ФК "Львів" з розгромним рахунком 4:0, підопічні Юрія Дмитруліна та Сергія Процюка пробились до фіналу Кубка ДЮФЛУ. Тож у неділю, 10 березня визначатиметься новий володар почесного трофею у двобої “Динамо” -"Шахтар". Початок матчу на НТБ “Динамо” - о 13:00.