«Динамо» U-13 на «Minsk Cup» стартувало з розгромної перемоги (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, що підопічні Олександра Стужука та Павла Чередніченка потрапили до групи «D» разом із латвійською командою «Супернова», білоруським БАТЕ та російською ДЮСШ (Краснознаменськ). Відзначимо, що формат матчів турніру - 11 гравців на 11 на стандартному за розміром полі. Матчі тривають два тайма по 20 хвилин.

У перший ігровий день наша команда провела дві зустрічі. Зранку динамівці зустрілися з ризькою «Суперновою».

Гру наша команда розпочала активно, але першого удару по воротах завдали латвійці, втім, В’ячеслав Суркіс загрозу ліквідував, забравши м’яч. Одразу кияни перехопили ініціативу, удари по воротах завдавали Пономаренко та Чернявський. Втім, і суперник не відсиджувався біля своїх воріт, та все ж наші хлопці небезпечних моментів створили більше. У другій половині тайму вони почали втілюватися у забиті м’ячі. Спочатку хорошу атаку точним ударом зліва завершив Сумка, через дві хвилини динамівці змусили суперника помилитися та зрізати м’яч у власні ворота, а ще через хвилину Пономаренко здорово вийшов сам-на-сам до воріт та реалізував свій шанс, довівши рахунок до великого.

Після перерви кияни теж мали відчутну перевагу та регулярно загрожували володінням «Супернови». Розгром суперника продовжив Петришин, якому вдався красивий дальній удар справа, а згодом Мамзін чітко реалізував пенальті. Згодом латвійці змогли забити м’яч престижу, скориставшись помилкою у захисті нашої команди. А біля протилежних воріт голкіперу «Супернови» не раз доводилося виймати м’яч із сітки, адже голи сипалися, наче з рогу достатку. Із різницею у дві хвилини забивали Подейко та Задорожний, а остаточний рахунок 8:1 на останній хвилині зустрічі встановив Мамзін, оформивши дубль.

Відзначимо, що у паралельному матчі групи білоруський БАТЕ переміг ДЮСШ (Краснознаменськ) з рахунком 4:0. Свій наступний поєдинок «Динамо» U-13  проведе о 16.40 за київським часом проти білоруського БАТЕ. За прямою відеотрансляцією поєдинку можна спостерігати за посиланням: https://nashebuduschee.by/news/pervyj-den-mezhdunarodnogo-turnira-po-futbolu-minsk-cup-2019-nachalsja/

Minsk Cup. Група «D». 1-й тур

«Динамо» (Київ) U-13 – «Супернова» (Рига, Латвія) U-13 – 8:1 (3:0)

«Динамо» U-13: 71. Суркіс (1. Микитенко, 21), 5. Галіч (13. Тітов, 21), 17. Нестеренко, 8. Петришин, 22. Бельчиков, 6. Іщенко, 2. Подейко, 3. Сумка (4. Шершень, 21), 20. Лемішко (10. Мамзін, 21), 21. Чернявський, 11. Пономаренко (9. Задорожний, 21).

Голи: Сумка (13), автогол (15), Пономаренко (16), Петришин (25), Мамзін (28, з пен., 40), Подейко (37), Задорожний (39) – (33).