«Динамо» U12 стартувало з двох перемог у міжнародному турнірі «Utmost Cup» у Вінниці

З 27-го по 30-е травня за головний трофей змагаються юні спортсмени 2009-го року народження (U12). Усього силами міряються 32 команди, поділених на 8 груп по чотири учасники у кожній, а матчі проходять на відкритому полі СК «Нива», новозбудованому полі Палацу дітей та юнацтва зі штучним покриттям та спортивній базі на території Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Організатором «Utmost Cup» є Вінницька асоціація дитячого футболу.

Нагадаємо, у турнірі Utmost Cup (Vinnytsia Football Cup), починаючи з березня, брали участь команди динамівців різних вікових категорій. Зокрема, футболісти U15, U14, U13, U11, U10, U9, та U8. Усі вони виступали у змаганнях з різним успіхом – від підсумкової перемоги до 6-го місця. Тепер настав час випробувати свої сили 12-тирічним футболістам.

У цій віковій категорії теж представлений динамівський колектив. Підопічні Дениса Борсука та Дениса Голоколосова розпочали свої виступи вже сьогодні. Ігри серед дітей вікової групи U12 тривають два тайми по 20 хвилин на полі стандартного розміру. Динамівці потрапили до групи «E» разом із СДЮСШОР «Ужгород», кременчуцьким «Кременем» та СДЮСШОР «Миколаїв».

Сьогодні кияни вже провели дві зустрічі, в обох здобувши перемогу: спочатку наша команда обіграла ужгородську СДЮСШОР із впевненим рахунком 7:0, а згодом розібралася із миколаївською СДЮСШОР із ще більшим результатом – 10:0. Ще один матч групового етапу динамівці проведуть завтра проти «Кремня» (початок о 13.50). Саме у цьому поєдинку визначиться доля першого місця у групі, адже кременчуцька команда свої два поєдинки першого ігрового дня теж виграла.

Прямі відеотрансляції деяких матчів турніру відбуваються на офіційній сторінці Vinnytsia Football Cup у соціальній мережі Фейсбук. Результати матчів усіх учасників змагань доступні на сайті Вінницької Асоціації дитячого футболу.