Готуючись до гри проти «Карпат» «біло-сині» провели спаринг з «Оболонь Бровар»

Гра відбулася на навчально-тренувальній базі нашої команди у Чапаївці. Формат матчу був незвичним – п’ять таймів по 15 хвилин і необмежена кількість замін. Сергій Ребров залучив до гри не тільки футболістів основної обойми, а й багато молодих гравців, отримавши таким чином можливість побачити їх у справі у грі з серйозним суперником.

«Біло-зелені» справді чинили динамівцям серйозний опір – до останніх секунд останнього, п’ятого тайму, обидві команди не забили жодного м’яча. Та зрештою без голів суперники все ж не залишили поле – автором єдиного забитого м’яча став динамівець Сергій Сидорчук.

Нагадаємо, з іншими «біло-зеленими» «Динамо» зустрінеться вже у найближчу неділю. Початок гри на «Арені Львів» - о 19:30.