«Динамо» U19 – переможець Меморіалу Франтішека Харашти

У фіналі міжнародного турніру в Чехії – Меморіалі Франтішека Харашти – «Динамо» U19 зустрілося з господарями турніру – чеським «Баніком» (Острава).

Нагадаємо, у групі підопічні Ігоря Костюка перемогли чеський «Банік» (3:1) та словацький «Слован» (4:1). А у півфіналі не залишили шансів польському «Гурніку» (Забже) – 6:2.

Долю фінальної зустрічі вирішили два забитих м’ячі, які динамівці провели у другому таймі. Обидва рази відзначився Герич. Спочатку Захарченко з м’ячем наблизився до штрафного майданчика та проштовхнув його на Владислава, і той класним ударом перекинув воротаря, який намагався скоротити кут обстрілу, і спрямував м’яч у дальній кут воріт.

А менш ніж за 10 хвилин до завершення основного часу Редушко покотив м’яч уздовж лінії штрафного майданчика на Герича, і той вдруге здорово розібрався та реалізував свій момент, завдавши влучного удару метрів з 15.

Також відзначимо, що з 55 хвилини суперник грав у меншості, адже другу жовту картку за порушення правил проти Андрейка отримав захисник «Баніка».

Таким чином, здобувши перемогу з рахунком 2:0, «Динамо» U19 стало переможцем Меморіалу Франтішека Харашти.

Голкіпер киян Вячеслав Суркіс отримав приз кращого воротаря Меморіала.