Динамівці у складі України U-18 взяли участь у товариському матчі з болгарами

Українці поступилися з рахунком 0:3. Перший м’яч наша команда пропустила на 67-й хвилині, а після того, як за 10 хвилин до кінця поєдинку було вилучено динамівського воротаря Моргуна за гру руками за межами штрафного майданчика, врятувати матч було дуже складно. Ще два м’ячі болгари забили незадовго до фінального свистка – на 86-й і 88-й хвилинах.

Загалом, у стартовому складі на поле вийшло п’ять динамівців. Окрім уже згаданого воротаря Моргуна, це захисник Микола Ярош, півзахисники Роман Бодня, Максим Завгородній та Вікентій Волошин.

Товариський матч

Болгарія (U-18) – Україна (U-18) – 3:0 (0:0)

Україна (стартовий склад): Моргун, Мудрик, Каленчук, Якуба, Ярош, Литвиненко, Бодня, Гуров, Завгородній, Волошин, Чирук.

23 березня ці збірні проведуть другий спаринг. Початок зустрічі о 14.00.

Нагадаємо, що матчі кваліфікаційного турніру Євро-2020 (U-19), до яких готується команда Олега Кузнецова, пройдуть 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.