»Динамо» U-19 стартувало у новому чемпіонаті розгромом «Десни». Звіт про матч

Чого не скажеш про «Десну», яка сьогодні стала абсолютним дебютантом змагань під егідою УПЛ.

Вже з перших хвилин стало помітно, що кияни дуже переважають суперника як в індивідуальній майстерності, так і в функціональній готовності. Тож не дивно, що гол від Максима Духана прийшов вже на 3-й хвилині.

На 9-й хвилині капітан команди Ісаєнко зробив рахунок 2:0, але все виглядало так, ніби «Динамо» може без проблем додати обертів. Мащенко і все той же Ісаєнко (з пенальті) забили ще по голу на 29-й та 31-й хвилинах, а на 36-й Євгеній ще й поцілив у штангу після класної передачі Духана. На 38-й Вікентій Волошин дальнім ударом зробив рахунок 5:0, тож другий тайм перетворився на просту формальність. Проте на 45-й хвилині деморалізованій «Десні» 6-й гол дивом не забив Ісаєнко - найкращий на полі сьогодні у складах обох команд.

У перерві Шулянский вийшов на поле замість автора одного з голів Мащенка, і одразу ж мав нагоду забити. А на 51-й хвилині несподівано відзначилася «Десна». Біло-сині грубо помилилися і на побачення з Малишем вийшов Белич, і свій шанс не втратив.

Проте надалі подібних спалахів від номінальних господарів вже не траплялося. Натомість одразу після голу Белича всюдисущий Ісаєнко мав шанс зробити хет-трик, коли перекидав голкіпера «Десни» - не пощастило.

На 67-й та 68-й ще двічі, вийшовши на заміну, 6-й та 7-й м’ячі киян забив Станіслав Сорокін. У Сорокіна голеадорську естафету підхопив Вікентій Волошин, який довів свої справи до хет-трику, забивши на 82-й та 86-й хвилинах. Здавалося вже все, але під завісу гри ще один чернігівцям поклав Шулянський.

10:1 – «Динамо» суперударно розпочало нову першість. У наступному турі команда Ігоря Костюка зіграє проти «Карпат» вдома.

Чемпіонат України U-19, 1 тур сезону 2018/19

«Десна» (Чернігів) – «Динамо» (Київ) – 1:10 (0:5).

С. Чапаївка, НТБ "Динамо"

«Десна»: 72.Рощинський – 23.Власенко, 8.Ветоха, 77.Самойленко, 3.Омельяненко - 17. Кожем'яченко (11.Грачов 60), 27.Белич, 10.Заворотний, 19.Бабор, 14.Остапенко (18.Мироніч 82) – 9.Бакун.

«Динамо»: 12. Малиш – 2. Дмитрук, 3. Чуєв, 14. Сирота (4. Біловар 46), 5. Шелест – 19. Білошевський (6. Бодня 54), 7. Духан (Завгородній 61), 15. Волошин, 17. Надольський  (11. Сорокін 60) -  10. Мащенко (18. Шулянський 46), 9. Ісаєнко.

Голи: Белич (50’) – Духан (3'), Ісаєнко (9', 31'), Мащенко (29'), Волошин (38', 82', 86'), Cорокін (67', 68'), Шулянський (90')

Попереджений: Заворотный (89)