Чемпіонат U19. «Ворскла» - «Динамо». Анонс, трансляція

Гра відбудеться в Полтаві на стадіоні «Лтава», початок — о 13:00.

«Ворскла» U19 (Полтава)

Полтавська «Ворскла» розташувалася в турнірній таблиці відразу за «Динамо», на четвертій сходинці, маючи на одне очко менше (17), ніж у «біло-синіх», але при цьому провела на одну гру більше (різниця м`ячів — 22:6).

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия, м’ячі – 17:3

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 7 матчів – Валерій Дубко, Данило Сємілєт (по 630 хвилин), Олександр Левченко (621), Кирило Фесюн (585), Данило Кравчук (569), Ілля Гаджук (562), Дмитро Мамро (507), Данило Колесник (447), Кирило Книш (359), Леон Гладковський (251).

Найкращий бомбардир: Кирило Фесюн (6 м`ячів, 1 з пенальті)

Воротар №1: Кирило Фесюн (7 матчів, 6 пропущених м`ячів)

«Динамо» U19 (Київ)

Після шести зіграних матчів «Динамо» має у своєму доробку стовідсотковий показник — 18 очок — і перебуває на третьому місці. Попереду «біло-синіх» лише «Олександрія» з 20 балами (провела на дві гри більше), стільки ж у «Шахтаря», який так само виграв усі матчі. Динамівці забили найбільше (31) та пропустили найменше (3) з усіх команд.

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 6 матчів – Ілля Забарний, Микола Михайленко (по 540 хвилин), Вікентій Волошин (521), Кристіан Біловар (519), Владислав Ванат (482), Артем Шулянський (475), Джозеф Окоро (344), Микола Ярош (207).

Найкращий бомбардир: Владислав Ванат (10 м`ячів, 1 з пенальті)

Воротарі №1: Валентин Моргун (3 матчі, 3 пропущених м’ячі), Руслан Нещерет (3 матчі, жодного пропущеного м’яча)