Чемпіонат U-19. «Львів» - «Динамо» - 0:4. «Динамо» U-19 - чемпіон!

Весь поєдинок ознаменувався домінуванням динамівців на полі. Вже на 14-ій хвилині Вікентій Волошин точним ударом з-за меж штрафного відкрив рахунок.

На 30-й хвилині гри «Динамо» подвоїло перевагу завдяки ефектному голу п'ятою Ярослава Надольського.

«Біло-сині» активно почали другий тайм, і забитий м'яч не змусив себе довго чекати. На 55-й хвилині Данило Скорко з лінії воротарського красивим ударом замкнув навіс з лівого флангу - 0:3. А на 73-й хвилині динамівець оформив дубль. Красивим ударом зі штрафного Скорко довів рахунок до розгромного - 0:4!

«Динамо» здобуло п'яту з сумарних семи чемпіонство у категорії U-19. Доля «золота» вирішувалася в останньому турі. «Біло-сині» випередили «гірників», які фінішували другими, на одне очко, забили 83 голи, а пропустили 22 голи. Динамівці всього один раз програли протягом сезону, і здобули 23 перемоги.