Чемпіонат U19. 8 тур. «Ворскла» - «Динамо» - 1:0. Звіт

У першому таймі команди рахунок не відкрили, але мали безліч моментів, щоб зробити це. Спочатку Волошин зі штрафного пробив вище воріт, потім Окоро пробивав після навісу з кутового, проте м'яч пролетів над поперечиною.

Господарі поля теж не засиджувалися в обороні і створювали гольові моменти, але воротар і захист «Динамо» нейтралізували небезпеку біля своїх воріт.

Другий тайм розпочався так само динамічно і безкомпромісно, як і перший. Команди пустили всі сили на взяття воріт. З перших хвилин нагоду забити гол мали Волошин і Скорко, але динамівцям не вистачило точності.

На 80-й хвилині «Динамо» могло відкрити рахунок, однак Ванат забарився і втратив момент для удару, після чого воротар на виході надійно зіграв.

На 86-й хвилині поєдинку помилкою захисту «Динамо» скористався Колесник, Гаджук підставив стегно, від якого м'яч і влетів у сітку.

У компенсований арбітром час динамівці потужно атакували суперника, проте зрівняти рахунок не вдалося. 1:0 - перша поразка киян у сезоні.