Чемпіонат U19. «Динамо» - «Ворскла» 3:0: числа та факти

У рамках 4-го туру чемпіонату України U19 юнацька команда київського «Динамо» у домашньому матчі перемогла полтавську «Ворсклу» – 3:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

·        Юнаки «Динамо» провели 23-й матч проти «Ворскли» і здобули 18-ту перемогу. Ще 4 рази фіксувалися нічиї та один раз перемагали полтавчани, різниця м’ячів 50-11.

·        310-й матч «Динамо» в чемпіонатах U19: +235=34-41 м’ячі 863-253.

·        7-а велика перемога юнаків «Динамо» над «Ворсклою».

Найбільша кількість великих перемог «Динамо» над одним клубом в чемпіонатах U19 (2012 – 23.08.2024)

6 (3+3)          Колос 30.08.2019   23.05.2023

·        Переможна серія «Динамо» в матчах з «Ворсклою» триває 8 ігор.

·        95-й дубль юнаків «Динамо», в тому числі 50-й домашній.

Ювілейні домашні дублі «Динамо» в чемпіонатах U19 (2012 – 23.08.2024)

№      Дата  Автор дублю        Голи Суперник   Рахунок

1-й     26.09.2012   Максим Тищенко  28’, 63’          Кривбас       4:1

10-й  06.06.2015   Віктор Циганков    74’, 84’          Дніпро          3:1

20-й  15.04.2017   Владислав Алєксєєв        15’, 72’          Дніпро          6:1

30-й  27.09.2019   Владислав Ванат  33’, 74’          Волинь         5:0

40-й  12.12.2021   Самба Діалло        7’, 9’   Зоря  5:1

50-й  23.08.2024   Андрій Маткевич   2’, 12’ Ворскла       3:0

·        1-й дубль в юнацьких чемпіонатах оформлює Андрій Маткевич (у 53-й грі).

·        Юнаки «Динамо» покращили клубний рекорд забивши 3 голи вже на 12-й хвилині гри.

Найменша кількість хвилин на перші 3 голи «Динамо» у грі в чемпіонатах U19 (2012 – 23.08.2024)

Хвилина      Дата  Суперник   Рахунок (поле)     Тренер «Динамо»

12       23.08.2024   Ворскла       3:0 (д) Ігор Костюк

14       18.09.2021   Олександрія           7:1 (д) Ігор Костюк

15       15.04.2017   Дніпро          6:1 (д) Юрій Мороз

16       20.11.2015   Говерла       9:0 (д) Унаї Мельгоса

17       09.09.2016   Скала 5:0 (д) Юрій Мороз

·        100-й домашній матч «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах: 89-й – в чемпіонатах U19 (ЧУ) та 11 – в Юнацькій лізі УЄФА (ЄК). Баланс усіх ігор: +85=9-6 різниця м’ячів 300-56. Андрій Маткевич, забивши свій другий гол у грі, стає автором 300-го домашнього голу динамівців при Ігорю Костюку.

Ювілейні домашні голи «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах

Гол   Дата  Турнір         Автор гола Гол    Суперник   Рахунок

1-й     12.08.2017   ЧУ      Вадим Мащенко   77’     Шахтар        2:0

100-й 02.10.2019   ЄК      Ярослав Надольський    41’    Шкендія       8:0

200-й 06.11.2021   ЧУ      Ілля Скрипник       61’     Ворскла       5:1

300-й 23.08.2024   ЧУ      Андрій Маткевич   12’     Ворскла       3:0

·        50-й матч в чемпіонатах U19 провів Віталій Лобко: 26-й – в «Динамо» та 24 – в «Зорі».

·        17-й «сухий» матч Вячеслава Суркіса в складі «Динамо» в чемпіонатах U19, який за цим показником потіснив Руслана Нещерета і вийшов на 5-е місце в списку «найсухіших» воротарів-динамівців.

·        33-й раз юнаки «Динамо» перемагають з рахунком 3:0, в тому числі 20-й раз на своєму полі.