«Бешикташ» після перемоги над «Антальяспор» ділить лідерство в першості Туреччини

У стартовому складі господарів вийшли такі гравці (1-4-2-3-1): Фабрі – Адріано, Тошич, Марсело, Генул – Хатчінсон, Арслан – Куарежма, Таліска, Абубакар – Тосун.

Рахунок в матчі на першій компенсованій хвилині першої половини зустрічі відкрив Абубакар, поклавши початок таким чином своїм голам у турецькому чемпіонаті.

У другому таймі на 73-й хвилині Таліска спочатку подвоїв перевагу, а потім на 89-й хвилині встановив остаточний підсумок поєдинку – 3:0.

Ця перемога дозволила підопічним Шенола Гюнеша набрати 20 очок і наздогнати «Істанбул», який розташувався на першій сходинці в турнірній таблиці.