8-й тур УПЛ для орендованих динамівців

Сергій Люлька зіграв усі 90 хвилин матчу «Говерла» – «Ворскла», який відбувся в Ужгороді, на стадіоні «Авангард», за присутності 3,200 глядачів. Команда В'ячеслава Грозного, за яку, окрім Люльки, виступають ще двоє динамівців, Віталій Буяльський та Євген Морозенко, пропустила два м'ячі в першому таймі, на що спромоглася відповісти лише одного разу після перерви й поступилася з рахунком 1:2.

Ще гірші справи у київського «Арсенала», за який на правах оренди виступають динамівці Андрій Богданов та Артем Кравець. У Луганську, на стадіоні, який також називається «Авангард», що зібрав на цю гру 10,000 глядачів, «каноніри» були розгромлені з рахунком 0:4. Обидва динамівці вийшли на поле у стартовому складі й були замінені за рахунку 3:0. Богданова на 57-й хвилині замінив Вечурко, а Кравця двома хвилинами пізніше – Филиппов.

Ще один орендований динамівець, голкіпер Денис Бойко (на фото), впевнено відіграв за «Дніпро» у матчі... проти «Динамо» (1:1).