11 динамівців у складі збірної U-16 перемогли на турнірі Миляна Милянича

У фінальному поєдинку змагань підопічні Володимира Єзерського виявилися сильнішими за господарів.

Рахунок на 70-й хвилині відкрили серби. Однак за дві хвилини півзахисник «Дніпра» Валентин Рубчинський відновив рівновагу. 1:1. Усе вирішувалося в серії післяматчевих пенальті, у якій синьо-жовті перемогли - 5:3.

Відзначимо, що у матчі взяли участь відразу 11 представників нашого клубу, а найкращим гравцем турніру було визнано нападника «Динамо» Владислава Ваната.

Міжнародний турнір Миляна Милянича. Фінал

Україна (U-16) - Сербія (U-16) - 1:1 (по пен. 5:3)

Україна (U-16): Нещерет, Вівчаренко, Емере (Кузик, 68), Скорко (Егбуджуо, 50), Забарний, Судаков, Кобилянський (Глушач, 50), Рязанцев (Близниченко, 50), Гончарук (Ванат, 50), Соловйов (Кулаковський, 68), Ісадченко (Рубчинський, 50).

Голи: Рубчинський (72) - (70).

Турнір у Сербії був одним із етапів підготовки збірної України до офіційних матчів.

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях із однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня в Боснії і Герцеговині.